+90 535 664 00 74
Adv.Search
Abdulvahap Yıldız

SİVAS TOPRAK GAYRİMENKULDEN SICAK ÇERMİKTE TEK TAPU ARSA

Apartment For Sale
Sivas - Yıldızeli - Mumcuçiftliği Köyü
TL7,000,000
  •  5730m² (Gross)
  •  Detached
  •  Unit Price : 1221.64 TL/m²

  • Currency Conversions

    7,000,000 TL = 153,160 $ = 131,989 € = 113,894 £
    • Listing ID1142
    • Auth Certificate ID 5800163
    • Listing DateMonday, May 5, 2025
    • CategoryLand For Sale
    • Gross Area5730 m²
    • Unit Price (m²)1221.64 TL
    • Net Area3330 m²
    • Deed StatusDetached
    • Loan StatusNot Eligible For Credit
    • SwapYes
    • Use CaseEmpty
    Compare

     DESCRIPTION

. Sivas toprak gayrimenkulden sıcak çermiğe altın kaleye çok yakın turizm-ticari imarlı  tek tapu arsa

    . 3330 m2 yol kenarı ulaşım sorunu olmayan bir konumda 

    . İstenirse hemen yanında  2400 m2 hazine arazisi dahil edilebilir 

    . Yatırım amaçlı değeri artacak gayet uygun bir yerdir 

    . Satış yetkisi firmamıza aittir

    . Taşınmaz ticaret yetki belgesi : 5800189

• Su Var
     Örtülüpınar Mahallesi Evliya Caddesi Erçil Apartmanı No:1/D2 (Kerem Optik Üstü) Merkez/Sivas
        +90 535 664 00 74
    Auth Certificate ID : 5800163

    Follow us on Social Media.

    • 45.7037
    • 53.0346
    • 61.4607
    Privacy and Cookie Policy